Brezilya 2014

Brazil 2014 Host Cities
Manaus
Fortaleza
Natal
Recife
Salvador
Cuiabá
Brasilia
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Sao Paulo
Curitiba
Porto Alegre
Groups & KnockOut Stages
12 Haziran 2014 17:00
Brezilya hırvatistan
Arena de São Paulo
Sao Paulo
13 Haziran 2014 13:00
Mexico Kamerun
Arena das Dunas
Natal
17 Haziran 2014 16:00
Brezilya Mexico
Estádio Plácido Aderaldo Castelo
Fortaleza
18 Haziran 2014 18:00
hırvatistan Kamerun
Arena Amazônia
Manaus
23 Haziran 2014 17:00
Brezilya Kamerun
Estádio Nacional de Brasília
Brasilia
23 Haziran 2014 17:00
hırvatistan Mexico
Arena Cidade da Copa
Recife
13 Haziran 2014 16:00
ispanya hollanda
Arena Fonte Nova
Salvador
13 Haziran 2014 18:00
Şili Avustralya
Arena Pantanal
Cuiabá
18 Haziran 2014 16:00
ispanya Şili
Estadio do Maracana
Rio de Janeiro
18 Haziran 2014 13:00
Avustralya hollanda
Gigante da Beira-Rio
Porto Alegre
23 Haziran 2014 13:00
Avustralya ispanya
Arena da Baixada
Curitiba
23 Haziran 2014 13:00
hollanda Şili
Arena de São Paulo
Sao Paulo
14 Haziran 2014 13:00
Kolombiya yunanistan
Estadio Mineirao
Belo Horizonte
14 Haziran 2014 22:00
fildişi sahilleri Japonya
Arena Cidade da Copa
Recife
19 Haziran 2014 13:00
Kolombiya fildişi sahilleri
Estádio Nacional de Brasília
Brasilia
19 Haziran 2014 19:00
Japonya yunanistan
Arena das Dunas
Natal
24 Haziran 2014 16:00
Japonya Kolombiya
Arena Pantanal
Cuiabá
24 Haziran 2014 17:00
yunanistan fildişi sahilleri
Estádio Plácido Aderaldo Castelo
Fortaleza
14 Haziran 2014 16:00
Uruguay Kosta Riko
Estádio Plácido Aderaldo Castelo
Fortaleza
14 Haziran 2014 18:00
ingiltere italya
Arena Amazônia
Manaus
19 Haziran 2014 16:00
Uruguay ingiltere
Arena de São Paulo
Sao Paulo
20 Haziran 2014 13:00
italya Kosta Riko
Arena Cidade da Copa
Recife
24 Haziran 2014 13:00
italya Uruguay
Arena das Dunas
Natal
24 Haziran 2014 13:00
Kosta Riko ingiltere
Estadio Mineirao
Belo Horizonte
15 Haziran 2014 13:00
İsviçre Ekvator
Estádio Nacional de Brasília
Brasilia
15 Haziran 2014 16:00
fransa Honduras
Gigante da Beira-Rio
Porto Alegre
20 Haziran 2014 16:00
İsviçre fransa
Arena Fonte Nova
Salvador
20 Haziran 2014 19:00
Honduras Ekvator
Arena da Baixada
Curitiba
25 Haziran 2014 16:00
Honduras İsviçre
Arena Amazônia
Manaus
25 Haziran 2014 17:00
Ekvator fransa
Estadio do Maracana
Rio de Janeiro
15 Haziran 2014 19:00
Arjantin bosna
Estadio do Maracana
Rio de Janeiro
16 Haziran 2014 16:00
Iran Nigeria
Arena da Baixada
Curitiba
21 Haziran 2014 13:00
Arjantin Iran
Estadio Mineirao
Belo Horizonte
21 Haziran 2014 18:00
Nigeria bosna
Arena Pantanal
Cuiabá
25 Haziran 2014 13:00
Nigeria Arjantin
Gigante da Beira-Rio
Porto Alegre
25 Haziran 2014 13:00
bosna Iran
Arena Fonte Nova
Salvador
16 Haziran 2014 13:00
almanya portekiz
Arena Fonte Nova
Salvador
16 Haziran 2014 19:00
Gana Amerika Birleşik Devletleri
Arena das Dunas
Natal
21 Haziran 2014 16:00
almanya Gana
Estádio Plácido Aderaldo Castelo
Fortaleza
22 Haziran 2014 18:00
Amerika Birleşik Devletleri portekiz
Arena Amazônia
Manaus
26 Haziran 2014 13:00
Amerika Birleşik Devletleri almanya
Arena Cidade da Copa
Recife
26 Haziran 2014 13:00
portekiz Gana
Estádio Nacional de Brasília
Brasilia
17 Haziran 2014 13:00
belçika Algeria
Estadio Mineirao
Belo Horizonte
17 Haziran 2014 18:00
rusya Güney Kore
Arena Pantanal
Cuiabá
22 Haziran 2014 13:00
belçika rusya
Estadio do Maracana
Rio de Janeiro
22 Haziran 2014 16:00
Güney Kore Algeria
Gigante da Beira-Rio
Porto Alegre
26 Haziran 2014 17:00
Güney Kore belçika
Arena de São Paulo
Sao Paulo
26 Haziran 2014 17:00
Algeria rusya
Arena da Baixada
Curitiba
28 Haziran 2014 13:00
Brezilya Şili
Estadio Mineirao
Belo Horizonte
28 Haziran 2014 17:00
Kolombiya Uruguay
Estadio do Maracana
Rio de Janeiro
29 Haziran 2014 13:00
hollanda Mexico
Estádio Plácido Aderaldo Castelo
Fortaleza
29 Haziran 2014 17:00
Kosta Riko yunanistan
Arena Cidade da Copa
Recife
30 Haziran 2014 13:00
fransa Nigeria
Estádio Nacional de Brasília
Brasilia
30 Haziran 2014 17:00
Algeria almanya
Gigante da Beira-Rio
Porto Alegre
01 Temmuz 2014 13:00
Arjantin İsviçre
Arena de São Paulo
Sao Paulo
01 Temmuz 2014 17:00
belçika Amerika Birleşik Devletleri
Arena Fonte Nova
Salvador
04 Temmuz 2014 17:00
Kolombiya Brezilya
Estádio Plácido Aderaldo Castelo
Fortaleza
04 Temmuz 2014 13:00
fransa almanya
Estadio do Maracana
Rio de Janeiro
05 Temmuz 2014 17:00
hollanda Kosta Riko
Arena Fonte Nova
Salvador
05 Temmuz 2014 13:00
Arjantin belçika
Estádio Nacional de Brasília
Brasilia
08 Temmuz 2014 17:00
Brezilya almanya
Estadio Mineirao
Belo Horizonte
09 Temmuz 2014 17:00
hollanda Arjantin
Arena de São Paulo
Sao Paulo
12 Temmuz 2014 17:00
Brezilya hollanda
Estádio Nacional de Brasília
Brasilia
13 Temmuz 2014 16:00
almanya Arjantin
Estadio do Maracana
Rio de Janeiro
Ara
İlk tarih
kadar
Takım
0.4571352005004954.159.71.129